Jaké typy sanitární keramiky můžete nalézt v obchodech?

Toaleta je hodně důležitou mistnosti každého bytu. Je to nejen misto každodenní hygieny, ale rovněž misto, kde můžete odpočívat po těžkém dnu. Skvělé zařízení toalety není snadné. Radime Vám přečist náš text, abyste se dozvěděli víc o módních řešeních, které můžete použít v Vaší toaletě.

toaleta

Źródło: pixabay.com
Především chceme Vám doporučit zajímavé řešení jestli jde o sanitární keramiku. Současně máte opravdu velký výběr různorodných modelů sanitárních keramik. Jistě primárním vybavením každého záchodu je toaletní mísa. V prodejnách můžete nalézt doopravdy velké množství různých vzorů toaletních mís. Kromě obrovského výběru tvarů máte také volbu pokud jde o barvu. Jistě nejznamější je bílá barva, ale kromě toho v obchodech můžete nabyt rovněž napříklád černé toaletní mísy. Nicmeně majorita sanitární keramiky je v bílé barvě.

Pokud jde o typy záchodových mís můžeme je rozlišovat na tří primární skupiny. V dnešní době nejpopulárnější jsou závěsné toaletní mísy, u kterých se splachovací část zabudovuje v zdí. Kromě toho existují též tzv. kombi klozety – kde mísa a splachovadlo tvoří celek. Je to hodně praktické řešení, díky kterému můžete schovat nádrž s vodou. Poslední druh toaletních mís jsou už málo populární stojící klozety, kde nádrž vody je uchycená na zdí nad toaletou.

veřejné WC

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com
Kromě záchodových mís v každé toaletě musí být prostor pro umyvadlo. Stejně jako u záchodových mís můžete nabyt umyvadla v různých barvech. Samozřejmě nejpopularnější je bílá barva. Ještě větší výběr budete mít pokud jde o tvar umyvadel. Typy umyvadel můžeme ročlenit na několik základních skupin. Nejpopularnější jsou jistě umyvadla závěsné, jsou to typické umyvadla, které můžete nabyt v různorodných rozměrech. Ohromnou výhodou takových umyvadel je dost nízká cena. Dalším typem jsou umyvadla zapuštěná – které častěčně jsou schované v skřince nebo speciální desce. V prodejnách můžete najít rovněž zajímavé řešení – dvojumyvadla. Jestli máte ohromnou toaletu je to opravdu výborný nápad. Zvláště pokud máte velkou rodinu. Vyznamný je též materiál, který použito na výrobu umyvadel. Samozřejmě nejpopularnější je keramika, ale kromě toho v prodejnách můžete koupit též umyvadla vyprodukované ze skla, umělého kamenu či mramoru. Máme pevnost, že nabídka obchodu je tak bohatá, že každý najde ideální sanitární keramiku pro sebe. Výběr je doopravdy velký, nejen jestli jde o tvary, ale také pokud jde o barvy. Všechno závísí na Vaším nápadě.