Módní řešení v koupelnách a záchodách.

Výnikající zařízení domu je nezvyklé základní. Je to prostor, ve kterém travíme hodně času, a proto musíme se cítit výborně ve vlastním domu. Většina z nás během obnovy bytu myslí pouze na ložnice či obyvák. Měli byste vědět, že rovněž kuchyně a koupelna jsou velice důležitým prostorem Vašeho domu. V naším textě chceme napsat trošku víc o koupelnách a toaletách. Máme několik důvodů proč koupelna a toaleta je tak podstatný.

Toaleta

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Hlavní funkci koupelny a záchodu je určitě hygiena, ale je to též místo, kde můžete se relaxovat. Z toho důvodu hodně podstatné je zařízení toho místa. Na počátku musíte dobře přemyslet barvy, které chcete využit. Vždy dělejte to podle vlastního vkusu. Základní je to jak velká je Vaší toaleta. Pokud máte malo prostoru radíme Vám použit jasné barvy. Jistě nejpopularnější je bílá barva. Nicmeně můžete využit též jiné barvy.

Výborným nápadem je napříklád barva modra. Kromě barev velice významné je světlo. Mějte na pamětí, že v toaletě mělo by být několik zdroju světla. Především hlavní světlo uprostřed celého prostoru. Dobrým nápadem jsou též nevelké světla umístěné u zrcadla. Jestli máte hodně prostoru můžete experimentovat v oblasti barev. Velice módní jsou záchody, ve kterých dominuje černá barva. Myslime, že je to doopravdy dokonalý nápad, ale jen ve velkých mistnostech. Všechno zaleží od toho jestli máte v koupelně okno.

Dokonce málé okno může měnit celý prostor. Samozřejmě kromě barev musíte zvolit sanitární keramiku. Nejzákladnější jsou tří věcí. Máme na myslí tady o záchodové misě, umyvadle a vaně či sprše. V speciálních obchodech můžete najít ohromný výběr vzorů sanitární keramiky. Nejpopularnější neustále je barva bílá, ale jistě najdete sanitární keramiku v jiných barvách.

strona www

Autor: Sylvain L.
Źródło: http://www.flickr.com

Před vybavením koupelny a toalety doporučujeme Vám přečist noviny, které věnuji si zařízením prostoru. Je to doopravdy výborná inspirace. Kromě toho nápadů můžete hledat také, a možné, že především, na Internetu. Jestli máte dost peněz můžete prosit o pomoct dekoratéra. Pamatujte, aby vždy směrovat se podle vlastního vkusu. Koupelna a toaleta je místem, kde travíme opravdu dost času. Je to skvělý důvod, aby dobře přemyslet a plánovat renovace této mistnosti Vašého bytu.