Nechte se pohltit stěnami vašich prostorů ve vlastním domě

Nebaví vás již omezeně koukat do všedních zdí? Omrzela vás světlá barva, která vám odebírá energii z každého dne? Uvažujete o tom jak to změnit? Existuji tady způsoby, které vás asi ani nenapadly.

domu

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
/

Jedním ze způsobů, jak zrušit tuto rutinu je užít 3d tapety na zeď. S němi nejen oživíte váš pokoj, ale smíte ho třeba i opticky rozšířit nebo zmenšit. Nechte si udělat 3d tapety na zeď, na kterých smí být vaše vytoužená místa a tak budete mít možnost se každý den podívat do míst, kde by jste se normálně nedostali. Myslete nad tím, že si hovíte ve svém pokojíčku a najednou se ocitnete uvnitř Paříže či ležíte na vysněné pláži a díváte se na zapadající sluce. 3d tapety na zeď jsou omezeny pouze vaší představivostí. To znamená, že jestliže vám přijde, jež váš prostor zeje pustotou a chcete ho nějak oživit, takovéto tapety jsou to pravé pro vás – .
Pro méně odvážné je zde i jiná možnost, kterou jsou 3d obrazy na zeď. Pokud nemáte k dispozici větší místa smíme dosáhnout podobného výsledku s těmito obrazy. 3d obrazy na zeď mohou být jednolité nebo vícedílné. Obrazy, skládající se z více kousků smí být buďto jedné velikosti eventuálně každý díl smí být jiných rozměrů. Obrovská variabilita velikostí, rozměrů a části těchto obrazů vám vytvoří dílo, které vás při každém pohledu okouzlí a pohladí na těle – .

Popustě uzdu svých myšlenek a nebojte se experimentu s vaším domem. Buďte si jistí, jež nebudete litovat a vyjdete z každodenní rutiny svého života s každou podívanou na obraz popřípadě tapetu, jakou si zvolíte.