Přispívat a ochraňovat. Heslo pro většinu lidí na planetě

V lidském těle se nachází kolem 70% vody. Aby společnost dobře jednala, je povinná stále o sebe starat se tak, aby ji nic nepochybělo. /
Každý den umírá kolem 150 000 lidí. Nejedná se pouze o projev stárnoucího společenství.

Je to určené rovněž negativními podmínkami, které pro své tělo kolikrát tvoříme. Směli bychom člověka porovnat s nádrži. Pokud někdo používá nádrže na pitnou vodu ví, jež pokud ji jakýmsi způsobem nebude dolívat, tak barel se vyprázdní . Nádrže na pitnou vodu jsou zde pro to, aby jsme se směli kdykoli napít.

Jestliže vlastní potřebě nevyhovíme, potom nám může být špatně. vozidlo aby správně fungovalo, musí být jeho palivová nádrž přinejmenším malinko plná více na Zase je to stejné i s naším člověkem. Pokud se budeme krmit dobrými pokrmy a pít dobré tekutiny, tělesná palivová nádrž bude pravidelně fungovat. To způsobí, že my budeme plní elánu, a činnosti, které budeme vykonávat se nám ve mnohem více povedou. Pokud chceme ochraňovat přírodu, musíme pustit se do sebe sama. Jestliže budeme milovat sami sebe a každodenně dodávat tekutiny, budeme se kvalitně cítit. Takto může být nápomocní i krajině. Vlastním kvalitním vnitřním pocitem, nebudeme ovlivňovat pouze sami sebe, ale také ostatní kolem nás. /

folie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
benzína

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Pakliže u nás bude vše v pořádku, smíme navrhnout uvádět do pořádku věci okolo nás. Čistota v prostorech kde žijeme eventuálně pracujeme, je důležitým faktem, pro kvalitní jednání celé společnosti.

Jestliže hledáme změnu, musíme začít od sebe. Uspořádáni s vlastním tělem nám bude pomáhat udělat pořádek s úkoly kolem svého domu, na pracovišti a jiných místech.