Powered by Drupal, an open source content management system

User login

Co nesmí chybět na moderním statku? Kvalitní nádrže na hnojivo a dešťovou vodu!

Submitted by admin on Mon, 10/24/2016 - 11:45
Pěstování rostlin je dnes mnohem snadnější než před třiceti lety. Jejich majITele mají k dispozici spoustu různých vynálezů novinek, které ulehčují práci na poli, zaručují bezpečnost, šetří vodu a chraní životní prostředí.


Nekteré z nich jsou považovány za doplňující, jiné jsou naprosto nezbytné.


K druhé skupině rozhodně patří kvalitní nádrže na hnojivo. Existují různé druhy hnojiv (kompost, minerální, jednosložková a kombinována, tuhá a kapalná), ale spojuje je jedno: nikdo si nedokáže představit moderní pěstování obilovin bez jejich pomoci. Velmi důležitou věci na každé farmě jsou nádrže na hnojivo, díky kterém tyto látky jsou bezpěčně skladovány a přepravovány. Dnes k dostání jsou různé typy nádrži: s větší, nebo menší kapacitou, mobilní a stacionární. Vytváří se je ze smaltovaných plechů, nebo z laminované polyesterové pryskyřice. Tento druhý typ nádrži je vhodný hlavně pro hnojiva s obsahem močoviny, která vyvolává silnou korozi. Pokud chceme vybavit naší farmu pořádnou nádrží na hnojivo měli bychom se určitě podívat na Internet - navštivte tento odkaz. V síti funguje několik obchodů, které se zabývají prodejí výbavy pro zěmědělství a blogy či stránky s informacemi pro majitele statků.


dom


nádrže na hnojivo
Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
Druhou vychytávkou, která určitě pomůže všem zemědělcům jsou nádrže na dešťovou vodu. Tyto nádrže zachycují dešťovou vodu, kterou pak můžeme využít na zalévání záhonů -návštěva Kromě toho taková voda se dá použít i v domácnosti, například pro splachování toalety a praní.


Experti jsou si jistí: nákup nádrže na dešťovou vodu je investice, která se velmi rychle vyplatí. Díky zachycování dešťové vody můžeme uspořit přes polovinu normálních výdajů na vodu. Navíc snížíme spotřebu vody z vodovodu, což má pozitivní vliv na životní prostředí.
Drupal theme by Kiwi Themes.