Powered by Drupal, an open source content management system

User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/baronet-knihy.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

moc

Počátek užívání věcí, jaké nabýváme od matky země

Submitted by admin on Mon, 02/05/2018 - 17:29
nádrže na dešťovou vodu
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrá a jakostní mysl, stanoví směr člověka. Pokud naše smýšlení bude pozitivní, rovněž okolnosti kolem nás se budou stávat kladnými. /


Čistá, nevyplněná mysl všelijakými hloupostmi nám přispívá k dobrému myšlení.

Každý smíme být zaměřen neporušený a ekologický život

Submitted by admin on Fri, 02/02/2018 - 12:53
adblue nádrže
Autor: Serena
Źródło: https://www.flickr.com
Správnou kázní přírodě umožňujeme ne pouze řádný rozvoj. S pomoci čistoty a dobrého chování ke krajině se dělá vše klidnější a mnohem úspěšnější než kdybychom to činili jinak.
dom
a chov zvířat je dnes mnohem jednodušší než před třiceti lety. Jejich majITele mají na výběr spoustu různých vynálezů novinek, které ulehčují práci na poli, zaručují bezpečnost, omezují spotřebu vody a chraní přírodu.
nádrže na písek a sůl
Autor: Demural
Źródło: http://demural.pl
Vyhozením kterékoli věci do krajiny, krajinu poškozuje. Aby jsme ji neničili a abychom z ní dostávali to co si přejeme, jsme povinní udržovat pořádek. Pokud se ke krajině budeme dobře chovat, ona se bude hezky chovat k nám.

Místo odstínu barevného, více pravosti a prostoty

Submitted by admin on Mon, 08/22/2016 - 09:18
3d obrazy na zeď
Autor: EDUSPACES - przestrzenie edukacji XXI wieku
Źródło: http://www.flickr.com
Existuje mnoho myšlenek jak si vyzdobit své stěny ve svém obydlí. Čas od času ale nevíme, ve kterém místě se pustit do díla a jak ho přesně vytvořit.

Čím se současně vyznačuje výroba pružin v České republice

Submitted by admin on Tue, 09/22/2015 - 14:54
pružina
Autor: taymtaym
Źródło: http://www.flickr.com
Nekaždý je vědom, jak klíčovou úlohu každý den nyní hrají zdánlivě jednoduché výnalezy - pružiny. Jsou používane v docela rozmanitém zařízení – jsou to na příklad mechanické hodiny, ledničky, postele, auta a velké množství jiných mechanismů. Většina moderních pružin se skládá z pečlivě formovaného drátu anebo kovové pásky, ale jsou dostupné i jiné – na příklad pružiny talířové mají hlavně tvar disku. Pružiny mají dnes široké množství použití které se mají možnost velice odlišovat, z tohoto důvodu výroba pružin se vyznačuje velkou pluralitou, pokud jde o jejich druhy a rozměry.
Syndicate content
Drupal theme by Kiwi Themes.