Powered by Drupal, an open source content management system

User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/baronet-knihy.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Průmysl

Několik praktických informací o použití pružin v průmyslu

Submitted by admin on Tue, 05/15/2018 - 12:23
sprężyna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Průmyslové pružiny patří k nejpopulárnějším poptávkám pružin a pružných výrobků. Děje se tak, protože teď v průmyslovém odvětví ekonomie – zvláště strojírenství a výrobě automobilů – kvalitní pružiny jsou autentická nezbytnost. Bez nich dokonce nejlepší zařízení nebudou fungovat vhodně. Samozřejmě být si vědom, v jaké situaci stojí zvolit pružiny odolné proti rezu, a kdy průměrné zcela stáčí, je velmi klíčové.

Jaká můžou být použití průmyslových pružin – tvary a funkce

Submitted by admin on Wed, 04/06/2016 - 09:25
pružiny
Źródło: pixabay.com
Pružina vždycky byla používaná v mnohých mechanismech, a jsou potřebné také dnes. Současně jsou velice často nezastupitelné v novodobé mechanice, a především průmyslu. Používáne jsou v tak různých odvětvích, jako výroba aut, energetika, tzv. menší mechanika (na příklad díky pružinám fungují dvířka na akumulátory v foťákách a dalších přístrojech elektronických nebo klávesnice).

Výroba per má v České Republice dlouhé dějiny

Submitted by admin on Tue, 09/16/2014 - 14:33
Praha
Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com
Průmysl v České Republice je doopravdy výborné kvality. Na nejlepší rovině stojí mezi jínymi motorizační průmysl, ve kterým samozřejmě nejvíc známá je Škoda. Také velice uspěšný je průmysl energetický, všechno diky jaderným elektrárnam. Hodně zakládní je rovněž průmysl chemický, strojírenský a hutnický. Všechny průmyslové oblastí mohou dobřé fungovat diký mašinům a samozřejmě díky těžké prací lidí.
Syndicate content
Drupal theme by Kiwi Themes.