Powered by Drupal, an open source content management system

User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/baronet-knihy.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pružina

Zkrutné pružiny se produkuje často

Submitted by admin on Thu, 03/15/2018 - 14:53
Pružiny
Źródło: http://www.vanel.com
Zkrutné pero je šroubovitou válcovou perem, které má alespoň jeden a půl činného závitu. Je schopná brát zevní síly působící v jejích plošinách vertikalních k symetráli vinutí působící točivý moment ve smyslu svinování nebo rozmotávání. Drát je při pracovní zkrutného pera namáhán na ohyb.

Úkoly mnohých typů pružin v průmyslu

Submitted by admin on Fri, 04/15/2016 - 11:43
pružiny
Autor: http://pixabay.com/
Źródło: http://pixabay.com/
Pružina je nezbytnost v mnohých odvětvích výroby od století, ačkoliv její tvary, látky a přitomnost některých dodatečních vlastností se střídaly v průběhu let. Dřívěj populární pružina kovová ve tvaru spirály je do dnešní doby přitomná, ale kromě nich v průmyslu se používá rovněž těžké pružiny kroužkové, maličké z hedvábních vlaken, a velice rozpínavé pružiny pryžové. Jsou rovněž nejednou dělené na příklad podle tvarů, buď úkolů – začínajíc od pružin ve tvaru talíře a kroužkových, nezbytných hlavně v bezpečnostních systémech a izolaci vůči nárazům, a končíc na maličkých pružinách zkrutných, přitomných ve docela malých mechanismech.

Proč jsou nutné průmyslové pružiny, a jaké jsou jejích typy

Submitted by admin on Mon, 02/22/2016 - 12:40
pružina
Autor: Karsten Seiferlin
Źródło: http://www.flickr.com
Každý odborník jenž se zajímá o soudobou technologii je vědom, jak nezbytné je použití kvalitního vybavení. Bez toho absolutně není možná opatrná, bezpečná a účelná výroba zboží, na které je současně vysoká poptávka – hlavně elektroniku, elektřinu a automobile. Nekaždý, ačkoliv, ví, jak důležité jsou ty velice jednoduché mechanismy, jako pružiny.

Druhy pružin a metody jejích produkci.

Submitted by admin on Mon, 12/29/2014 - 11:15
Pružiny
Autor: Internet Archive Book Images
Źródło: http://www.flickr.com
Výroba pružin není jednoduchým procesem. Na začátku samozřejmě nejpodstatnější je navijení a tvarovaní pera. Je to chvíle, od které zaleží celý proces výroby per. Druhá věc, kterou se děla z perama je tepelní upevnění, které jmenuje se tepelním úpravením. Třetí etapa je spletitá a ma pár částí. Je to povrchova úprava mechanická, kterou můžeme rozčlenit na tří fáze.
pružiny
Autor: tony_duell
Źródło: http://www.flickr.com
Pružiny mohli bychom na několik druhů. Každý týp má trochu jiný tvar. Též jejích úkole jsou různé. Nejvíc známy žánr per to samozřejmě pera tláčné, které jsou využívané v různých odvětvích průmyslu. Trošku meně známym druhem per jsou pružiny tážné, které nejčastějí najdeme v dveřech nebo oknech. Třetím spousta zakládním týpem per jsou zkrutné pružiny.

Jaké pera najdeme v hodinách?

Submitted by admin on Mon, 09/22/2014 - 15:51
hodiny
Autor: John Seb Barber
Źródło: http://www.flickr.com
Malokdo ví jak pracuje tak všeobecný předmět jakým jsou hodiny. Většina z nás má hodinky na ruce a vůbec nepřemýšlí o tím jak ve skutečností fungují. Doufame, že se nám podaří Vám to objasnit.

Hodiny jsou složitým strojem a mají mnoho částí. Každá z ních je velmi významná. Jestli jeden díl nefunguje celé hodiny mají potíž s pracovaním.

Jak výpadaly pera v minulostí?

Submitted by admin on Tue, 09/16/2014 - 10:29
Pružiny
Autor: Internet Archive Book Images
Źródło: http://www.flickr.com
Jsme jístý, že většina z Vás neví jak a kde vznikla první na světě pero. Tušime též, že nikdy jste nemyslelí o pružině jako o něčím závažným. Je to vaší chyba. Kdyby ne pružiny spousta věcí, kterých použiváme každodenně opravdu by nefungovalo. Myslíme, že pružiny zasluhují na to, aby rozumět jak jsou významné pro lídi.

Jak vypada postup vyrabení per?

Submitted by admin on Wed, 07/30/2014 - 10:15
Výrobní postup pružin
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
V dneší době technologie je opravdu pokroková, a týka se to málem všech věcí, které produkuje člověk. Určitě nevždycký tak to výpadalo. Dřív výrobní rozvoj některých věci byl rozvleklý a těžký. V dnešní době máme speciální stroje, které dělají hodně věcí za nás. Všechno je snadnější než dřiv.

Produkce kovových pružin uživa se odlišný surovin

Submitted by admin on Mon, 06/16/2014 - 12:48
Stroj
Źródło: sxc.hu
Všechny stroje, které jsou v naším každodenním uživaní skládají se z mnoha částí. Každa z týchto částí je velice významna a plní svou role. Jasně všechny součástí měly by být skutečné, aby celý stroj dobře pracoval a nám sloužil.
Syndicate content
Drupal theme by Kiwi Themes.