Powered by Drupal, an open source content management system

User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/baronet-knihy.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Výroba

Rozličnost per.

Submitted by admin on Thu, 03/15/2018 - 14:53
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Existuje alespoň pár druhů per. Jejich výroba je opravdu komplikovaným procesem. Samozřejmě nejzakládnější je počátek výroby pružin. Procesem, který má vliv na celou výrobu pružin, je formování. Z toho důvodu je to tak zakládní. To jak vypada pero má také vliv na její vlastnosti a je to však nedůležitější.

Jaká můžou být použití průmyslových pružin – tvary a funkce

Submitted by admin on Wed, 04/06/2016 - 09:25
pružiny
Źródło: pixabay.com
Pružina vždycky byla používaná v mnohých mechanismech, a jsou potřebné také dnes. Současně jsou velice často nezastupitelné v novodobé mechanice, a především průmyslu. Používáne jsou v tak různých odvětvích, jako výroba aut, energetika, tzv. menší mechanika (na příklad díky pružinám fungují dvířka na akumulátory v foťákách a dalších přístrojech elektronických nebo klávesnice).

Čím se současně vyznačuje výroba pružin v České republice

Submitted by admin on Tue, 09/22/2015 - 14:54
pružina
Autor: taymtaym
Źródło: http://www.flickr.com
Nekaždý je vědom, jak klíčovou úlohu každý den nyní hrají zdánlivě jednoduché výnalezy - pružiny. Jsou používane v docela rozmanitém zařízení – jsou to na příklad mechanické hodiny, ledničky, postele, auta a velké množství jiných mechanismů. Většina moderních pružin se skládá z pečlivě formovaného drátu anebo kovové pásky, ale jsou dostupné i jiné – na příklad pružiny talířové mají hlavně tvar disku. Pružiny mají dnes široké množství použití které se mají možnost velice odlišovat, z tohoto důvodu výroba pružin se vyznačuje velkou pluralitou, pokud jde o jejich druhy a rozměry.

Produkce kovových pružin uživa se odlišný surovin

Submitted by admin on Mon, 06/16/2014 - 12:48
Stroj
Źródło: sxc.hu
Všechny stroje, které jsou v naším každodenním uživaní skládají se z mnoha částí. Každa z týchto částí je velice významna a plní svou role. Jasně všechny součástí měly by být skutečné, aby celý stroj dobře pracoval a nám sloužil.
Syndicate content
Drupal theme by Kiwi Themes.